Dobrze zaPROJEKTprojektowana Szkoła 2018

Wydawnictwo Nowa Era zorganizowało po raz ósmy ogólnopolski konkurs „Projekt z klasą”. Od sześciu lat, szkołom biorącym udział w tym przedsięwzięciu, przyznawana jest specjalna wirtualna odznaka  – Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła. W tym roku JEDNOSTKA ponownie wzięła udział w konkursie i po raz drugi może poszczycić się przyznanym certyfikatem za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.

Inicjatorami udziału w konkursie byli członkowie Klubu Naukowego WIP (Wiedza Innowacja Postęp), a także pochodzący z naszej szkoły zeszłoroczni beneficjenci grantu przyznanego przez Stowarzyszenie Odkrywcy Diamentów w Białymstoku, które przy współpracy Politechniki Białostockiej oraz licznych przedsiębiorców, łączy świat edukacji, wielkiej nauki i biznesu.

Zespół Szkół Nr2 im.9.PSK w Grajewie otrzymał tytuł Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2018 za projekt „ŁĄCZY NAS PRZYSZŁOŚĆ”.

Koordynator projektu: Krzysztof Gutowski, Beata Szczepańska