Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Spotkanie z literaturą i międzynarodową kolędą

„Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki…”

Słowa ks. Jana Twardowskiego zwieńczyły spotkanie, które odbyło się w bibliotece szkolnej. 19 grudnia w naszej szkole miało miejsce magiczne spotkanie z literaturą i międzynarodową kolędą. Przy blasku świec zaproszeni goście poznali obrzędy bożonarodzeniowe, te opisywane w „Chłopach” Władysława Reymonta, jak równieżte, które obowiązują w innych krajach.Świąteczny nastrój dopełnił koncert kolęd w wykonaniu uczniów.

Beata Szczepańska, Justyna Bagińska, Agnieszka Łepkowska

 

{gallery}k2016{/gallery}

 

Facebook