Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

72. rocznica Bitwy na Grzędach

8 września 2016 r. odbyły się uroczystości upamiętniające bohaterską walkę w okolicach miejscowości Osowe Grzędy. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele pw. Narodzenia NMP w Rajgrodzie, a następnie kontynuowane przy pomniku przy udziale pocztów sztandarowych, duchowieństwa, przedstawicieli posłów oraz Wojska Polskiego, orkiestry i kompanii honorowej, przedstawicieli Biebrzańskiego Parku Narodowego i Nadleśnictwa w Rajgrodzie, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, służb mundurowych, zakładów pracy i instytucji, młodzieży szkolnej oraz gości z całej Polski.

Oprawa artystyczna uroczystości została wykonana przez uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie.

Podczas uroczystości szkołę reprezentowali:

Marzena Joanna Sulkowska

Ewa Borawska

Anna Staniszewska

Katarzyna Włodarczyk

Facebook