Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

BIZNES ZA MILION

 

Politechnika Białostocka ogłosiła konkurs ''BIZNES ZA MILION'', który skierowany był do maturzystów z całej Polski. Polegał on na zaplanowaniu własnego biznesu, na którego realizację uczestnik miał przeznaczyć milion złotych. W formularzu konkursowym, każdy uczestnik miał za zadanie opisać szczegółowo swój biznes plan, oszacować realne koszty i przychody, zanalizować rynek oraz znaleźć swoją realną konkurencję. Do konkursu zgłosiła się uczennica klasy IVAR (technik organizacji reklamy)– Paulina Gutowska. Jej pomysłem na sukces jest firma, która stworzy aplikację dla przedsiębiorców, przy której działać będzie grupa doradcza.

 

 Kapituła Konkursu wyłoniła 5 najlepszych projektów, których autorzy  otrzymali indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. 


Decyzją Kapituły konkursu BIZNES ZA MILION Paulina została wybrana do grona 5 finalistów. We wtorek, 26.04.2016r. Paulina uczestniczyła w finale konkursu. Zadaniem finalistów było zareklamowanie swojego pomysłu przed Kapitułą, która zadawała pytania oraz wyłoniła laureatów finału.

I miejsce w konkursie ogólnopolskim BIZNES ZA MILION zdobyła Paulina Gutowska, która poza indeksem wygrała również laptopa.

Gratulacjom nie było końca, organizatorzy oraz władze Wydziału Zarządzania życzyli Paulinie dalszych sukcesów.


Facebook