Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

Finał INFOTEST 2016- 2. miejsce Patryka Merchelskiego

Mieli na odpowiedzi i rozwiązanie 45 zadań 60 minut. Oprócz sprawdzenia wiedzy i umiejętności praktycznych z informatyki, musieli poradzić sobie ze stresem, by zdążyć w jak najkrótszym czasie. Miło nam poinformować, iż II miejsce w tegorocznej edycji konkursu informatycznego INFOTEST 2016 zajął Patryk Merchelski- uczeń klasy IVD technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk.
W tegorocznym konkursie brało udział 404 uczniów, do Etapu II - Finału zostało zakwalifikowanych 81 uczniów, w tym uczniowie naszej szkoły: Adamyan Narek (IID) oraz Hubert Zyskowski i Patryk Merchelski (IVD).

Szczegółowe wyniki konkursu

Relacja na portalu 4lomza.plFacebook