Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8

3. miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Stół Wielkanocny

13.04.2014r. rozstrzygnięty został Konkurs na Najpiękniejszy Stół Wielkanocny. Organizatorem konkursu był MDK w Grajewie, a celem- kultywowanie i podtrzymywanie tradycji wielkanocnych, propagowanie zwyczajów regionalnych, prezentowanie wytworów wielkanocnych i aranżacji stołów a także czerpanie radości z własnej pracy twórczej i możliwości prezentacji w regionie. Prezentacja stołów wielkanocnych to także okazja do podpatrzenia jak zgodnie z tradycją przygotować wystrój stołu świątecznego: jak go udekorować, nakryć i jakimi przysmakami staropolskiej kuchni zastawić. Z zadaniem tym doskonale poradzili uczniowie naszej szkoły (technik żywienia i usług gastronomicznych) pod opieką p. Elizy Zysk-Borowy zajmując w konkursie 3. miejsce. Gratulujemy.


Facebook