PIKNIK MŁODYCH NAUKOWCÓW W AUGUSTOWIE

W dniach 18 – 19 maja 2012r. uczennice naszej szkoły: Karolina Czerwionka, Agnieszka Puławska, Aneta Zakrzewska uczestniczyły w Pikniku Młodych Naukowców. Impreza odbywała się w Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Celem Pikniku była popularyzacja nauk matematyczno – przyrodniczych: biologii, fizyki, chemii.

Piknik był perfekcyjnie przygotowany przez organizatorów. Obejrzeliśmy ciekawe pokazy wykonywane przez studentów i wykładowców z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu w Białymstoku. Odbyliśmy także fascynujący 4-godzinny rejs statkiem po Kanale Augustowskim. Udział w tym przedsięwzięciu wzbogacił doświadczenia i wiedzę uczennic.