Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z11
z12
z13
z14
z15
z2
z3
z4
z5
z6
z8
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Sukces Ingi i Magdaleny

Inga Chojnowska zdobyła II miejsce w Turnieju Wiedzy o Przedsiębiorczości, wygrywając indeks na studia i wiele cennych nagród rzeczowych. Wyróżnienie i statut finalistki uzyskała także druga uczennica z Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK – Magdalena Iwanczewska (klasa II Technik Handlowiec).

Turniej odbywał się pod Patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, Przewodniczącego Podlaskiego Forum Gospodarczego oraz Kanclerza Loży Białostockiej Business Centre Club.
I etap odbył się 21 listopada 2011r. w szkołach pod okiem Szkolnych Opiekunów Turnieju i udział w nim wzięło łącznie 644 uczniów i uczennic z 26 szkół z terenu województwa podlaskiego. II etap miał miejsce 6 grudnia 2011r. w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Do II etapu zakwalifikowało się 68 Uczniów z 20 szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.
Zadaniem 10 Finalistów było zaprezentowanie swoich Biznes Planów przed Kapitułą Finałową Turnieju. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 16 stycznia w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku.
Celem Turnieju była promocja postaw przedsiębiorczych wśród uczniów oraz sprawdzenie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy i wskazanie ich znaczenia w miejscu przyszłej pracy.

W przypadku Ingi wygrana jest potwierdzeniem jej wysokiej wiedzy i umiejętności, tym bardziej, że jest to już drugi indeks wyższej uczelni, jaki zdobyła w ciągi nauki w szkole ponadgimnazjalnej.
W szczególny sposób doceniam wynik Magdaleny, która wykazała niewyczerpaną wolę rywalizacji i chęć udziału w finale. Gratuluję wyniku, cieszę się ich sukcesem, wiedząc ile pracy należało włożyć w końcowy rezultat.

Opiekun merytoryczny – nauczyciel ZS Nr 2 Tomasz Cebeliński


 

{gallery}rokm{/gallery}

Facebook