Zespół Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie

z1
z10
z2
z3
z4
z5
z6
z7
z8
z9

Absolwenci

Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2012/2013

 

Absolwenci 1999:

Technikum: Chełmińska Lidia, Czajkowski Dariusz, Danowska Anna, Gutowska Ewa, Kłos Urszula, Konopka Danuta, Krymska Beata, Kuczyński Kamil, Kuczyński Karol, Maciorowska Wioletta, Maciorowski Jacek, Mieczkowska Iwona, Mościcka Agata, Mścichowski Hubert, Oczko Paweł, Orzechowska Monika, Stachelek Adam, Wilczewska Jolanta, Wilczewski Marcin, Wróblewski Krzysztof, Wyszyński Andrzej, Zambrowska Ewa, Borkowska Marta, Chojnowska Joanna, Dembińska Anna, Grodzik Sylwia, Gutowska Danuta, Kamińska Anna, Kiełczewska Katarzyna, Kmit Dominika, Koniecko Agata, Kowalczuk Anna, Kukier Milena, Miller Katarzyna, Motus Joanna, Ołdakowska Julita, Rogowska Małgorzata, Sarnacka Aneta, Tercjak Aneta, Truszkowska Małgorzata, Wiśniewska Dorota, Wróblewska Monika.

Liceum Handlowe: Bednarko Maciej Paweł, Blaszko Ewa, Borawska Agnieszka, Chiliński Marek, Drobińska Marta, Gosiewski Piotr, Karwowska Renata, Kowalewska Marzena, Kowalski Rafał, Kozłowska Emilia, Kulik Kamil, Łaguna Agnieszka, Moczadło Albert, Muszyńska Aneta, Olender Marzena, Olszewski Tomasz, Rydzewska Anna, Stankiewicz Mariusz, Wiśniewska Anna, Zielińska Katarzyna, Żmijewska Iwona, Bogusz Piotr, Dołęga Katarzyna, Gleba Dariusz, Gosiewski Grzegorz, Jankowska Katarzyna, Jankowski Przemysław, Karpiński Paweł, Kisielewski Jarosław Stanisław, Kozikowska Wioletta, Krukowski Marek, Kuligowski Daniel, Lipowski Paweł, Łochowska Małgorzata, Myszkowski Marcin, Oleksiewicz Izabela, Piekarzewska Żaneta Maria, Samaszko Anna, Suchodolski Karol, Szymanowska Arletta, Szymanowski Tomasz, Ułanowicz Marta, Zembrzuska Izabella Katarzyna, Żyłowska Anna.


Absolwenci 2000:

Technikum: Bukowska Marta, Cebelińska Monika, Gałązka Katarzyna, Jankowski Marcin, Jarosz Daniel, Kamiński Andrzej, Kamiński Rafał, Kuczyński Michał, Kurzątkowska Marzena, Łępicki Łukasz, Malinowski Grzegorz, Pieńkowski Cezary, Rogacewicz Artur, Rorbach Izabela, Ormanowska Justyna, Siedlecka Aneta, Stypułkowski Jacek, Tokarzewski Grzegorz, Waszkiewicz Anna, Więch Ernest, Wróblewska Aneta, Wróblewski Grzegorz, Żbikowski Radosław, Barwikowska Anna, Bogdan Iwona, Borawska Barbara, Chodnicka Anna, Gątowska Małgorzata, Gniazdowska Anna, Grabowska Katarzyna, Gryczkowska Marta, Jagielska Anna, Jasińska Ewelina, Karwowska Anna, Karwowska Magdalena, Kosakowska Monika, Kozłowska Milena, Laszczkowska Aneta, Maciorowska Agnieszka, Nitkowska Agnieszka, Olszewska Katarzyna, Pieścik Katarzyna, Powałko Anna, Sakowicz Krystyna, Skruńdź Marta, Smolińska Małgorzata, Zakrzewska Bożena, Zawistowska Marta, Zyskowska Dorota

Liceum Handlowe: Bołtruczuk Marcin, Borawski Wiesław, Ciborowski Grzegorz, Jankowski Leszek, Jarocki Rafał Kiełczewska Agnieszka, Kondratowicz Tomasz, Konopka Kamil, Kozikowski Karol, Krukowska Agnieszka, Łajewski Jarosław, Łaszcz Katarzyna, Milewski Marcin, Mitrosz Sylwia, Ossowska Marta, Perkowski Mariusz, Podgórska Katarzyna, Porowski Paweł, Rodzeń Magdalena, Rykiel Artur, Skrodzka Iwona, Stachelek Ewelina, Stankiewicz Monika, Szymkiewicz Cezary, Zyskowski Michał, Berć Ewelina, Borawska Anna, Chyliński Adam, Dąbrowska Barbara, Dyś Sylwia, Gutowski Marcin, Klimaszewski Daniel, Konopko Maciej, Kossakowska Aneta, Mróz Bogusława, Paszkowski Marcin Poniatowska Edyta ,Pytel Monika, Rydzewski Łukasz, Samełko Marek, Sawoń Olga, Sieniła Katarzyna, Skrodzka Ewa, Sulewski Mariusz, Syłak Monika, Synarska Emilia, Toczyłowski Maciej, Trypus Rafał, Wyszyńska Marta, Zdaniewicz Marta

Absolwenci 2001:

Technikum: Banach Anna, Bargłowski Krzysztof, Bogumił Anna, Borkowska Ewa, Cywko Monika, Dzięgielewska Anna, Duba Joanna, Gosiewska Elżbieta, Jakuć Iwona, Lipińska Agnieszka, Klimaszewski Krzysztof, Kosielski Roman, Przyborowska Magdalena, Rawa Sylwia, Rogowska Agnieszka, Rozenek Anna, Rzepnicki Daniel, Szymkiewicz Krzysztof, Szymkiewicz Marek, Wróblewska Bernardetta, Zamajtys Jolanta, Zyskowski Krystian. Barszczewska Barbara, Bartoszewicz Anna, Borysow Magdalena, Bućko Monika, Budnik Iwona, Cybulska Ewa, Chrzanowska Bożena, Czajkowska Edyta, Deroń Marta, Dziurzyńska Joanna Paulina, Gudel Anna, Jaśkowska Agnieszka, Kleszczewska Dorota, Kleszczewska Teresa, Łacińska Izabela, Łochowska Elżbieta Anna, Modzelewska Małgorzata, Przestrzelska Justyna, Przyborowska Anna, Przybyszewska Katarzyna, Roszkowska Monika, Rutkowska Jolanta, Skrodzka Edyta, Świerczyńska Kinga, Walczak Katarzyna, Zawistowska Dorota.

Liceum Handlowe: Borawska Beata, Cimochowski Marek, Danowska Aneta, Dawidowska Agnieszka, Dereszkiewicz Martek, Gosiewski Marcin, Gutowska Agnieszka, Jańkowska Katarzyna, Klimaszewski Andrzej, Koniecko Beata, Krukowska Izabela, Kulik Karolina, Kulikowski Przemysław, Kuźmin Robert, Łepkowski Krzysztof, Markowski Marek, Matysiak Włodzimierz Grzegorz, Moczadło Anita Jadwiga, Niedziółko Cezary Radosław, Niedźwiedzki Sebastian, Obrycki Karol, Polkowska Luiza, Sokołowska Marta, Toczyłowska Karolina, Wiśniewski Mariusz, Wojtanis Emilia, Wróblewska Joanna, Wysocki Grzegorz

Absolwenci 2002:

Liceum Handlowe: Cebelińska Elżbieta, Duda Ewelina, Fabrycki Krzysztof, Grzesiukiewicz Diana , Ignaciuk Marcin, Jakuć Ewa, Jankowska Anna, Karpińska Bożena, Karwowska Małgorzata, Koniecko Katarzyna, Kurka Karol, Mioduszewski Paweł, Narolewski Karol, Paczuszka Anna, Poniatowska Marta, Radzio Marzena Beata, Sieniła Marcin, Szklarzewski Kamil, Truszkowska Barbara, Włodkowska Ewa, Zalewski Tomasz, Żbikowski Marek, Żebrowska Anna, Bernatek Dariusz, Cebeliński Marcin, Datta Małgorzata, Dondera Monika, Gliniecka Magdalena, Jarocki Karol, Kowalewska Ilona, Kownacka Edyta, Lamko Rafał, Laszczkowski Paweł, Milewska Justyna, Mścichowska Agnieszka, Marczykowski Paweł, Nowakowski Daniel, Nowik Małgorzata, Pachucka Sylwia, Pęcak Dariusz, Przydacz Elżbieta, Rutkowska Ewa, Sokołowska Anna, Sokołowska Dorota, Szymanowski Mariusz, Wietocha Marta, Zyskowski Karol, Żurawski Marek.

Technikum: Bar Agnieszka, Bieńkowska Ewa, Dąbrowska Agnieszka, Dąbrowski Daniel, Dębkowski Radosław, Grzęda Anna, Jaczyńska Agnieszka, Jankowska Bogumiła, Jankowska Izabela, Konopko Ilona Elżbieta, Lendo Beata, Marcińczyk Magda, Marcińczyk Sylwia, Nitkowska Anna , Piasecka Monika, Romanowski Michał, Smolińska Katarzyna, Sztramko Ewelina, Śleszyńska Katarzyna, Święciński Bogumił, Wiszniewski Arkadiusz, Wołkowicka Justyna, Zajkowski Tomasz, Zamojski Rafał, Zawadzki Paweł Karol.

Absolwenci 2003:

Liceum Techniczne: Bałdyga Michał, Barszczewska Beata, Bednarowicz Anita, Błażewicz Anita Milena, Brózio Anna, Bujnowska Edyta, Dudek Anna Emilia, Grądzki Adam, Gwiazdowska Iwona, Iżbicka Elżbieta, Kępa Luiza, Klimaszewska Marzena, Kmit Katarzyna, Kuligowska Katarzyna, Krasińska Emilia, Łajewska Alicja, Makowski Marcin, Malinowska Anna, Mulewska Anna, Ostrowski Łukasz, Płochocka Barbara, Siedlecka Agnieszka, Siedlecka Anna, Wielgat Urszula, Wróblewska Katarzyna, Wszeborowska Izabela, Zawistowski Krzysztof, Bałdyga Dariusz, Brzostowska Katarzyna, Chojnowska Weronika, Fiodorowicz Olga, Gliński Radosław, Grądzka Anna, Gulan Monika, Karga Magdalena, Kleszczewska Justyna, Kowalska Agnieszka, Kozikowska Monika, Kulik Katarzyna, Mazurek Adam, Mikucki Michał, Monuszki Adam, Narolewski Łukasz, Ramotowska Agnieszka, Rawa Barbara, Sawicka Wioleta, Święczkowski Artur, Ułanowicz Aleksander, Wilczewska Magdalena, Wiszowata Małgorzata, Kamińska Marta


Absolwenci 2004:

Technikum: Bieńkowska Barbara, Czerech Aleksandra Izabela, Dąbrowska Barbara, Dzięgielewska Agnieszka, Jankowski Tomasz, Klimaszewska Joanna, Kosiński Marcin, Malinowska Katarzyna, Maciorowski Łukasz, Mścichowska Marta, Obiedzińska Małgorzata, Ostrowska Marta Karolina, Pawłowska Karolina, Popławska Marta, Szpatkowski Emil, Wojciechowska Aleksandra, Blaszko Paulina, Blaszko Kamil, Boryś Paweł, Chojnowski Marcin, Deroń Weronika, Głowczyńska Barbara, Kania Karol, Kozikowski Rafał, Krasińska Joanna, Krukowska Ewelina, Kruszewska Monika Ewelina, Matysiak Dominika Olga, Mikita Monika Magdalena, Narolewski Arkadiusz, Niecikowski Karol, Sokołowski Adrian, Sulewska Diana, Wiejak Anna, Witosław Edyta, Wróblewski Michał, Żbikowski Michał.


Liceum Techniczne: Bilska Ewelina, Cieślak Marek, Cybulska Ewelina, Janczyk Monika Jolanta, Klimaszewska Ewelina Kamila, Krupiński Marcin, Lenartowicz Kamila, Locman Mariusz, Lichota Karolina, Łebkowska Katarzyna, Maruszak Krzysztof, Migura Szymon, Niebrzydowska Anna, Naruszewicz Adam, Nowakowski Krzysztof, Olszewska Katarzyna, Ossowska Barbara, Płońska Anna, Polkowski Karol, Sokołowska Ewelina, Wietocha Emilia, Wierzbicka Karolina, Wójcicka Barbara Justyna, Wysocka Katarzyna, Złotkowski Paweł, Zyskowska Dorota, Adamska Mirosława, Balicki Piotr, Cichocki Przemysław, Drewnowski Łukasz, Golubiewska Sylwia, Górska Sylwia, Górska Monika, Jakubowska Magdalena, Jońca Anna, Kalińska Katarzyna, Konopko Izabela, Kozikowski Paweł, Krukowska Magdalena, Miliszewski Tomasz, Molenda Kamil, Przygodzki Piotr, Skrobała Karina, Skrodzki Marcin, Śleszyński Daniel, Tarnacka Agnieszka, Tulkis Paulina, Waszkiewicz Przemysław, Zalewska Anna, Załęska Sylwia, Zaremba Paweł, Bronakowska Anna, Budzińska Grażyna, Cebelińska Sylwia, Czopek Iwona, Dąbrowska Kinga, Fadrowski Paweł, Grabowski Karol, Gudan Tomasz, Jaśkowska Olga, Kabańska Anna, Karaszewska Marlena, Karpińska Agnieszka, Kulikowska Małgorzata, Muczyńska Ewelina, Nagórska Agnieszka, Niemyjska Katarzyna, Olender Barbara, Rejkiewicz Anna, Starzyńska Agnieszka, Stęporowska Ewelina, Szumska Aneta, Szymanowska Joanna, Szymanowski Wojciech, Zamojska Monika Wioleta, Zyskowska Marta, Brzostowska Wioleta, Doliwa Radosław, Górski Karol, Kondas Łukasz, Kowalczuk Sylwia, Kowalewski Karol, Krasnowska Klaudia, Płochocki Mariusz, Randzio Łukasz, Rogowski Maciej, Sławiński Bartosz, Sokołowski Rafał, Świderski Kamil, Węcek Mariusz, Węcek Mirosław Andrzej, Wołyniec Wioleta, Zawadzki Dariusz.

Absolwenci 2005:

Technikum: Blaszko Patryk, Bobrowska Iwona, Deresz Przemysław, Frączkowska Joanna, Guberska Anna, Kondratowicz Katarzyna, Kozikowski Karol, Lichota Renata, Łacińska Patrycja, Pieńkowski Kamil Marek, Szczech Diana, Sztachelska Katarzyna, Sztramko Małgorzata, Witosław Ewelina, Żabiński Paweł, Anuszkiewicz Przemysław, Borkowska Katarzyna Teresa, Fabrycki Karol Jan, Jórz Sylwia, Modzelewska Wioleta, Orłowski Piotr, Perkowski Adam, Pęcak Paweł, Piekarska Marta, Polakowska Katarzyna, Świderska Monika, Walczyk Ewelina


Liceum Techniczne: Ciecierski Tomasz, Dąbrowski Przemysław, Dobrydnio Krzysztof, Jaworowska Agnieszka, Kamiński Cezary, Karwowski Tomasz, Konopko Paweł, Kupiecka Olga, Locman Aneta, Łopatowska Paulina, Makowski Radosław, Nadborski Łukasz, Osipińska Magdalena, Siemieniewicz Katarzyna, Sokołowska Anna, Szarnecka Anna, Szuba Konrad, Żabiński Janusz


Liceum Profilowane: Barańska Justyna, Bekielewska Karolina, Dąbrowska Monika, Gardocki Marcin, Iżbicki Marcin, Kiełczewski Jan, Kos Ewelina, Kozłowska Ewelina, Lendo Michał, Popławska Ewelina, Rogacewicz Radosław, Siedlecka Karolina, Skorupa Justyna, Szczech Patryk, Wesołowska Emilia, Wojciechowski Jerzy, Zabielska Aneta, Zelman Grzegorz, Żukowski Mariusz, Bagińska Sylwia, Barankiewicz Ewelina, Chaponiuk Paulina, Dudkowska Renata, Dziekońska Justyna, Glazik Paweł, Górska Paulina, Jórz Sebastian, Koniecko Eliza, Kukier Emilia, Maciorowski Adrian, Modzelewska Agnieszka, Niedzielski Jarosław, Oczko Aleksandra, Perkowska Magdalena, Perkowski Paweł, Ruszczyk Marcin, Skorupa Edyta, Truszkowska Malwina, Wicińska Kamila, Wróblewska Ewelina, Żabińska Olga Martyna, Arciszewski Paweł, Brzostowski Grzegorz, Bućko Tomasz, Czopek Edyta, Dudkowska Katarzyna, Górska Wioleta, Iżbicki Emil, Jankowska Wioleta, Jaśkowska Anna , Jońca Katarzyna, Komosiński Robert, Kondracki Bartosz, Łańcow Adam, Mścichowska Renata, Niedzielski Radosław, Pieńczykowski Arkadiusz, Pruszkowski Marcin, Rzodkiewicz Tomasz, Szopiński Tomasz

Absolwenci 2006:

Technikum i Liceum Profilowane: Borkowska Katarzyna Teresa, Fabrycki Karol Jan, Jórz Sylwia, Modzelewska Wioleta, Orłowski Piotr, Perkowski Adam, Pęcak Paweł, Piekarska Marta, Polakowska Katarzyna, Świderska Monika, Walczyk Ewelina Bernatek Kamil, Bieńkowski Zbigniew, Cebelińska Justyna, Cichocki Mariusz, Czaplicki Kamil, Deroń Magdalena, Glinko Anna, Gontarka Katarzyna, Gosiewski Krzysztof, Gwiazdowski Adam, Jakubowska Monika, Kaliński Marcin, Klimaszewski Artur, Kowalski Tomasz, Lekienta Olga, Lenartowicz Anna, Lendo Judyta Elżbieta, Malinowski Rafał Marcin, Maśliński Daniel, Perzanowska Marta, Petkowski Łukasz, Sadowski Grzegorz, Stokowski Marek, Sturgulewska Katarzyna, Szleter Daniel Grzegorz, Szymkiewicz Paweł, Zaborowski Karol, Żbikowski Robert, Żukowski Arkadiusz, Baczewska Agata, Banach Marek, Bardłowska Elwira Katarzyna, Dąbrowski Sławomir Damian, Fiedorczyk Monika, Gwiazdowska Aleksandra, Koniecko Iwona, Kozanecka Joanna, Kozłowska Daria Barbara, Kukier Anna, Modzelewska Marta, Rydzewska Bożena, Szarnecka Mariola, Wojsław Wioleta, Wołejko Izabela, Zawistowski Cezary Andrzej, Zawrotny Maciej , Baranowska Joanna, Bobrowska Anna, Chełmiński Łukasz, Czabotar Michał, Dobrochowska Karolina, Finfando Diana Anna, Gdowski Kamil Zygmunt, Kaczkowski Dawid Patryk, Kowalczyk Marcin, Kulik Radosław Wiesław, Łopatowski Adam, Maruszak Paweł, Niedźwiecka Emilia, Parda Krzysztof, Perkowska Joanna, Piaszczyński Marcin Stanisław, Rutkowska Magdalena, Sulima Katarzyna, Sulimowicz Anna, Wiśniewski Krzysztof, Wójcicka Danuta, Zalewski Cezary

Absolwenci 2007:

Technikum: Borawska Ewa, Chorosz Michał, Chrostowska Hanna, Czerwiński Grzegorz, Dzieżyc Natalia, Fabrycka Joanna, Fabrycki Robert, Gryczkowska Agnieszka, Konczewska Justyna, Kondracka Emilia, Milewski Artur, Misiejuk Grzegorz, Pachucka Emilia, Sienkiewicz Robert, Skrodzka, Marta Olga, Sobolewska Joanna, Szabat Kinga Luiza, Szmyglewska Urszula, Wasilewski Grzegorz, Załęski Wojciech, Żabiński Rafał.

II Liceum Ogólnokształcące: Bednarowicz Sylwia, Chodowska Eliza Anna, Cwalina Karolina Michalina, Dąbrowski Mariusz, Długołęcka Sylwia, Dobrydnio Anna, Dziekońska Urszula, Górski Artur, Karpińska Katarzyna, Kierznowska Ewa, Kleszczewski Rafał, Krynicki Adrian, Kurka Monika, Kurzątkowska Ewelina, Lamko Kamila, Laskowski Bernard, Lubińska Marzena, Łepkowska Katarzyna, Masłowski Jarosław, Nieradko Ewa, Panasiuk Katarzyna, Perkowski Tomasz, Stęporowska Justyna, Sulewska Emila, Tercjak Milena, Trzonkowski Krzysztof, Turowski Piotr, Tybura Dariusz, Wasilow Beata Elwira, Wilczeska Anna, Zawistowski Łukasz.

ABSOLWENCI 2008

Liceum Profilowane: Bagiński Krystian, Cimoch Marta, Gardocki Karol, Godlewski Radosław, Górska Barbara, Gulan Sylwia, Jagłowski Mateusz, Kotarski Łukasz, Obiedziński Przemysław, Ostrowska Olga Anita, Owsianko Przemysław, Renkiewicz Dariusz, Skrodzka Agnieszka, Tarnawa Agata, Truszkowska Marlena Wilczewski Piotr, Wróblewska Magda, Zalewski Janusz.


II Liceum Ogólnokształcące: Bielecka Małgorzata Alicja, Borawska Elwira, Chowaniec Bartłomiej, Ciszyńska Justyna, Dąbkowska Sylwia, Dziekoński Kamil, Faszcza Kamil, Gardocki Łukasz, Gawryluk Julita Dorota, Grabowska Aneta, Gryczkowska Ewa, Januszewska Ewa, Karwowska Ewa, Karwowska Joanna, Malinowska Weronika, Szarnecka Aneta, Sztachowska Angelika Ewa, Wasilewska Beata, Witkowski Bartłomiej ,Wróblewska Beata Magdalena, Wróblewska Ewelina.


Technikum: Cybula Anna, Czajko Edyta, Karwowski Karol, Koniecko Anna, Kostrzewska Katarzyna, Kuczyńska Ewelina, Łazowska Małgorzata Agnieszka, Łepkowski Dorian Maciej, Nietupska Barbara, Przygodzki Paweł, Sienkiewicz Łukasz, Szymanowski Karol, Szymkiewicz Anna, Wiejak Łukasz, Wróblewska Kinga Barbara, Zalewska Katarzyna, Zaremba Przemysław.

Absolwenci 2009:

Technikum: Brzostowska Ewelina, Chełmińska Ewa, KAczyńska Jowita, Koniecko Malwina, Kraus Paweł, Krupińska Paulina, Laudzińska Iwona, Machul Iwona, Miller Paweł, Mścichowski Robert, Ołdakowska Agnieszka, Oskierko Ewelina, Piaszczyńska Elżbieta Alicja, Płochocka Justyna Elżbieta, Popławski Krzysztof, Sakowicz Sylwia, Sasiela Mateusz, Stankiewicz Izabela, Wiśniewska Monika, Wysocka Angelika Maria, Bernchard Karolina, Bukowski Przemysław, Chełmińska Ewelina, Domaser Izabela, Kondracka Martyna, Korotko Artur, Kozłowska Anna, Lendo Olga, Lubiński Paweł, Maciorowska Diana, Mastalerska Milena, Pęcak Izabela, Poniatowska Marta, Rydzewski Andrzej, Rzodkiewicz Anna, Siedlecki Artur, Sikorska Magda, Szelążek Żaneta, Szymkiewicz Angelika, Szyszkowska Luiza, Truszkowska Olga, Wielgat Kamil, Zabielska Katarzyna,

II Liceum Ogólnokształcące: w Grajewie: Babul Joanna, Bagińska Klaudia, Bagińska Paulina, Buziewicz Patrycja Justyna, Gruchot Katarzyna, Gudel Marek, Kiźliński Karol, Konopka Magdalena, Kosobudzka Katarzyna, Kuczyńska Wioleta, Lipińska Daria, Łepkowska Paulina, Łojewska Paula, Modzelewska Adrianna, Nowakowska Katarzyna Anna, Płochocka Katarzyna, Rutkowska Marta, Smolińska Magdalena, Sobolewski Norbert, Szymanowska Ewa, Wasiulewski Dariusz, Winnicki Piotr, Brzostowski Paweł, Brzózka Karol, Bodurka Mateusz Sebastian, Chorosz Marcin, Glińska Aneta Katarzyna, Górski Paweł, Kędzierska Monika, Kotarski Daniel, Kowalski Michał, Kruszyńska Patrycja, Lewosz Tomasz, Malinowska Anna, Matysiewicz Maciej, Perkowska Karolina Katarzyna, Pachucka Joanna, Randzio Kamil, Semborowska Katarzyna, Śleszyńska Aleksandra, Tuźnik Olga, Wiejak Monika, Zakrzewski Rafał, Arciszewska Marlena, Borkowska Paulina, Brzostowski Tomasz, Chrzanowski Marcin, Gliński Łukasz, Grzybowska Katarzyna, Iwanczewski Mariusz, Kaczkowski Karol, Kania Ewa, Kosmowska Milena Olga, Kozanecka Anna, Łepkowska Alicja, Maciorowska Daria, Makowski Michał, Modzelewska Małgorzata, Pawełczyk Bartosz Paweł, Rogowski Maciej Jan, Sawicki Łukasz, Sokołowska Katarzyna, Staniszewska Daria, Wajs Justyna Natalia, Wojewoda Monika, Wojtach Piotr,

Absolwenci 2010:


Technikum: Bagińska Maria Magdalena, Bobrowska Katarzyna, Borchert Katarzyna, Choiński Daniel, Dąbrowski Jarosław, Gryglik Piotr, Gutowska Monika, Kulik Barbara, Ostaszewski Rafał, Propier Krzysztof, Slicner Marek, Sulewska Anna, Sulewski Kamil, Szymkiewicz Agnieszka, Śmiarowska Emilia, Wiszowaty Cezary, Wojciechowski Arkadiusz, Zyskowska Sylwia, Chiliński Adam, Kamiński Damian, Kotowicz Agata, Łepkowski Damian, Makowski Adam, Makowski Kamil, Marcińczyk Kamil, Nietupski Grzegorz, Rogalski Paweł, Rożyński Kamil, Siedlecki Kamil, Sierzputowski Adam, Siłakowski Arkadiusz, Wielgat Paweł, Zalewski Daniel, Zieliński Jan, Zyskowski Hubert, Zyskowski Piotr, Brodowska Paulina, Chmielewska Sylwia, Chmielewski Damian, Cybula Tomasz, Duba Marlena, Gajko Marzena Weronika, Kleszczewski Paweł, Kleszczewski Piotr, Kowalewski Robert, Kujałowicz Iga Edyta, Lubińska Katarzyna, Marczykowska Magdalena, Pawełkowska Marlena, Perkowski Paweł, Pleskowicz Marcin, Rafałowski Maciej, Szarnecki Damian, Wróblewska Agnieszka, Zaborowski Daniel, Załuska Anna, Zawistowska Paulina.


II Liceum Ogólnokształcące; Borzymowska Edyta, Buziewicz Artur, Chilińska Magdalena, Czaplicki Przemysław, Falkowski Michał, Gawełko Julita, Górniak Paulina, Górski Tomasz, Gudel Mateusz, Jórz Joanna, Kędzierska Agnieszka, Laudziński Daniel, Łopatowski Michał, Marcińczyk Anna, Modzelewski Daniel, Mścichowski Andrzej, Mulewski Krzysztof, Olechowska Milena, Rogowski Stanisław, Romanowski Daniel, Rutkowska Dorota, Sawicka Marlena, Staniszewski Przemysław, Strzałkowski Michał, Sulewski Paweł, Szymkiewicz Robert, Świderska Justyna, Bar Karolina, Bodurka Magdalena Maria, Ćwik Adrianna, Domasiewicz Monika, Duba Milena, Karwowska Agnieszka, Karwowska Krystyna, Kleszczewska Marta, Koniecko Anna, Konopka Beata, Łempicka Ewelina, Modzelewska Ewa, Ostrowska Ilona, Sztramko Marcin, Szymkiewicz Łukasz, Zalewski Bogusław, Żółtko Kamil.

Absolwenci 2011:

Technikum: Sylwester Borawski, Małgorzata Dobrzycka, Justyna Doljasz, Adam Grabowski, Adrian Iżbicki, Jakub Łepkowski, Grzegorz Maciorowski, Adam Dolecki, Milena Stęporowska, Marzena Szymanowska, Agnieszka Wudarczyk, Aneta Zawadzka, Łukasz Brzósko, Anna Gwiazdowska, Diana Kamińska, Sylwia Karwowska, Kamila Klimaszewska, Paweł Mateusz Kołakowski, Żaneta Kowalewska, Ewelina Maciorowska, Agnieszka Malinowska, Anna Mioduszewska, Tomasz Pawlin, Marlena Pieńczykowska, Emilia Renkiewicz, Małgorzata Szarnecka, Renata Ślicner, Marlena Wojsław, Paweł Mateusz Balicki, Łukasz Bogdan, Artur Bronakowski, Marcin Bzura, Michał Gardocki, Paweł Górniak, Łukasz Kalinowski, Jakub Kapela, Arkadiusz Kruszyński, Rafał Laszczkowski, Mateusz Łajewski, Michał Maciorowski, Damian Modzelewski, Marcin Pietrzak, Adam Pisanko, Tomasz Rydzewski, Paweł Szarnecki, Bartosz Szczepański, Przemysław Wiśniewski, Łukasz Zaborowski.

II Liceum Ogólnokształcące: Marlena Bogdan, Karolina Cimoch, Aleksandra Ciszewska, Daniel Dawid, Monika Godlewska, Patrycja Gudel, Monika Jabłońska, Milena Olga Jórska, Ewelina Jószkowska, Kamil Kasiak, Paulina Klimaszewska, Paweł Kotarski, Artemiusz Lachowicz, Emilia Łoniewska, Damian Maciorowski, Magdalena Olszewska, Łukasz Orzechowski, Mateusz Remfeld, Joanna Sienkiewicz, Magdalena Patrycja Skowrońska, Marta Skwirowska, Magda Szumowska, Przemysław Święszkowski, Marlena Tynecka, Paulina Wiśniewska, Natalia Zapert, Martyna Bałdyga, Anna Fabrycka, Katarzyna Gorzoch, Przemysław Grabowski, Damian Kadyszewski, Dariusz Karwowski, Justyna Koczkodan, Filip Koniecko, Wioletta Konopka, Kamil Paweł Kozak, Dawid Lenkiewicz, Mateusz Lewosz, Emilia Łaguna, Anna Łepkowska, Paweł Matysiewicz, Krzysztof Obrycki, Łukasz Piwko, Ewelina Rogowska, Karolina Skowrońska, Damian Stachelek, Mateusz Walejewski, Michał Wiśniewski, Marcin Zalewski, Justyna Zawistowska, Tomasz Zyskowski.

Absolwenci 2012:

Technikum: Boufał Patryk, Kaczkowska Judyta, Karwowska Marta, Klimaszewska Emilia, Kłos Damian, Krasińska Monika, Laszczkowski Robert, Nietupska Anna Katarzyna, Rawa Ewelina, Włodkowska Agnieszka, Bobrowska Anna, Chmielewska Beata, Chojnowska Inga, Cybula Justyna, Dembińska Monika, Durko Małgorzata, Dzięgielewska Izabela, Gibniewska Beata, Jaczyński Kamil, Kondracka Olga, Saniewska Sandra, Świderska Aneta, Zalewska Justyna, Bujnowski Wiesław, Dąbrowski Artur, Gutowski Michał, Januszewski Paweł, Jaśkowski Daniel, Kostecki Tomasz, Laszczkowski Szymon, Masłowski Tomasz, Mieczkowski Paweł, Poniatowski Piotr, Purwin Rafał, Przyborowski Krystian, Przyborowski Patryk, Sawczyński Rafał, Szymanowski Krystian, Tuźnik Kamil, Wojciechowski Kamil, Wróbel Kamil, Zając Patrk

II Liceum Ogólnokształcące: Bar Marcin, Ceglarek Gabriela, Chudzicki Kamil, Czajkowska Julita, Czubajko Filip, Czyżewska Angelika, Dawidowska Agnieszka, Dmochowska Barbara, Domaradzka Agnieszka, Dziekoński Paweł, Karwowska Agnieszka, Kuczyńska Karolina, Ladzińska Magda, Miłtakis Piotr, Nietupska Magdalena, Orłowska Sylwia, Oskierko Angelika, Prejs Patrycja, Radkowska Anna, Rydzewska Iwona, Strzałkowska Ewa, Szumska Katarzyna, Tydelski Łukasz, Waszkiewicz Mariusz Michał, Witkowska Katarzyna, Wojtasik Anna, Zolnik Łukasz, Bagiński Jarosław, Bukowski Adrian, Burzyńska Aneta, Butkiewicz Mateusz, Czubak Milena, Dawid Daria, Danowski Kamil, Falkowski Piotr, Gajlewicz Agnieszka, Godlewski Łukasz, Kosmaczewski Robert, Ladziński Damian, Łempicka Anna Paulina, Naruszewicz Dawid, Skalski Damian Kazimiarz, Strzałkowska Monika, Sypytkowska Karolina, Sztachelska Justyna, Szymkiewicz Marcin, Więcławski Adam, Wojsław Żaneta, Wróblewski Rafał, Zieliński Daniel, Ziemkowski Marek, Załuska Magdalena

Absolwenci 2013:

Technikum: Justyna Akus, Hubert Buziewicz, Anna Dzięgielewska, Ewelina Falkowska, Agnieszka Jadzewicz, Urszula Maciorowska, Ewelina Mróz, Paulina Ramotowska, Rafał Sikora, Karolina Sobolewska, Damian Sołowiej, Anna Stelmaszyńska, Anna Szczepkowska, Michał Sztachelski, Małgorzata Włodkowska, Kinga Wysocka, Hubert Zyskowski, Sebastian Zyskowski, Damian Boć, Dorota Chrzanowska, Edyta Jaczyńska, Mateusz Klisiak, Maciej Konopka, Przemysław Konopka, Elżbieta Maszkiewicz, Patryk Pałyzga, Justyna Pieńczykowska, Paweł Przekopowski, Ewelina Turowska, Anna Wietocha,Agata Zyskowska, Dawid Brakoniecki, Sebastian Bronakowski, Damian Bućko, Paweł Czubaszek, Arkadiusz Dąbrowski, Łukasz Deroń, Angelina Kowalewska, Maciej Maciejewski, Krystian Mydliński, Radosław Naruszewicz, Tomasz Emil Nowakowski, Tomasz Orłowski, Łukasz Rogowski, Kamil Stankiewicz, Arkadiusz Stępiński, Rafał Surowski, Paulina Sut, Przemysław Szarnecki, Jonatan Szwarc, Bartosz Wasilewski, Hubert Mirosław Wysocki, Piotr Sławomir Zalewski, Damian Zwoliński, Piotr Żbikowski.


II Liceum Ogólnokształcące: Diana Albińska, Michał Barszczewski, Maciej Bebłowski, Damian Bobiński, Magda Buziewicz, Marek Chiliński, Karolina Czerwionka, Mateusz Gawrych, Piotr Gutowski, Piotr Krzysztof Gwiazdowski, Dawid Łukasz Kaczyński, Adrian Klimaszewski, Paweł Koniecko, Natalia Kowalczyk, Justyna Kowalska, Tomasz Kucharski, Robert Matysiewicz, Zbigniew Nietupski, Olga Adrianna Oleksiak, Michał Olszewski, , Aleksandra Pęcak, Milena Pęcak, Małgorzata Rydzewska, Aneta Zakrzewska, Monika Zarzecka, Maciej Żabiński, Katarzyna Ajdyn, Karolina Baczewska, Kinga Diana Brzuchalska, Aleksandra Chojnowska, Marta Doliwa, Margareta Gajlewicz, Karolina Klimaszewska, Karolina Ladzinska, Judyta Lubińska, Paulina Maciorowska, Katarzyna Mazurek, Joanna Nasiadko, Izabela Marta Obrycka, Karolina Paulina Parda, Izabela Perkowska, Martyna Pieńczykowska, Patrycja Przyborowska, Natalia Przybył, Patryk Sołowiej, Milena Sypytkowska, Łukasz Sztachelski, Aleksandra Magdalena Witkowska, Magdalena Wysocka, Emilia Zaborowska, Eliza Zalewska, Anna Zyskowska. Mariusz Bielski, Mateusz Damian Czesnowski, Paweł Dąbkowski, Damian Dąbrowski, Martyna Golubiewska, Rafał Zambrzycki, Karolina Karwowska, Tomasz Koniecko, Łukasz Kułaga, Paweł Łajewski, Marta Łepkowska, Łukasz Niziński, Natalia Modzelewska, Radosław Pawłowski, Wioleta Popławska, Agnieszka Puławska, Marta Saciłowska, Mateusz Tuzinowski, Karolina Waniewska, Paulina Waszkiewicz, Michał Wróblewski, Damian Załęski, Marek Tomasz Ziemkowski, Wojciech Zyskowski

Absolwenci 2014:

Technikum: Katarzyna Bargłowska, Angelika Dzieżyc, Barbara Gibniewska, Monika Kaczyńska, Anna Klimaszewska, Anna Kosobudzka, Anna Ladzińska, Alicja Łacińska, Marcin Makowski, Żaneta Marcińczyk, Karol Miziński, Paweł Modzelewski, Mateusz Myszkowski, Adrian Przyborowski, Marta Maria Ramotowska, Krystian Renkiewicz, Ewelina Rydzewska, Karolina Turowska, Ewelina Wiśniewska, Sylwia Włodkowska, Marcin Zienkiewicz, Piotr Żmijewski, Michał Bielecki, Krzysztof Bronakowski, Tomasz Cieniewicz, Kamil Gibniewski, Wojciech Kalankiewicz, Adrian Henryk Karwowski, Julian Kondas, Kamil Konopka, Damian Krymski, Marek Makowski, Sebastian Mikucki, Katarzyna Przyborowska, Damian Sztachelski, Adam Świderski, Szymon Zalewski, Mariusz Dawidowski, Katarzyna Gołowacz, Magdalena Iwanczewska, Julia Ewa Kowalczuk, Adam Łajewski, Karolina Pawełkowska, Piotr Piaszczyński, Paulina Purwin, Monika Ruszczyk, Kamil Rydzewski, Michał Staniszewski, Damian Stankiewicz, Marcin Wiśniewski

II LO: Agnieszka Bronakowska, Elżbieta Bronakowska, Adam Artur Burzyński, Joanna Chilińska, Paulina Czerwionka, Karolina Dembińska, Magdalena Doliwa, Ewelina Gąsiewska, Justyna Gąsiewska, Anna Godlewska, Klaudia Godlewska, Anna Kotarska, Justyna Kowalewska, Karolina Łochowska, Paulina Maciejewska, Ewa Maciorowska, Bogdan Malinowski, Marzena Matysek, Monika Mieczkowska, Katarzyna Misztal, Katarzyna Modzelewska, Andrzej Zbigniew Rydzewski, Sylwia Surawska, Mateusz Śmiarowski, Daniel Łukasz Zabielski Patrycja Butkiewicz, Rita Anna Czyżewska, Rafał Dziergowski, Żaneta Formejster, Grzegorz Jamiński, Anna Jaśkowska, Przemysław Klisiak, Ewelina Kliś, Katarzyna Kmit, Marcin Kotarski, Damian Lewosz, Sylwia Lubińska, Monika Maciorowska, Artur Mieczkowski, Damian Niedżwiecki, Dominik Niełacny, Radosław Odolecki, Patryk Olszyński, Krystian Organek, Ewelina Pawlin, Mariusz Poniatowski, Mariusz Rożyński, Paweł Sypytkowski, Aleksandra Szarnecka, Miłosz Wójcicki, Kamila Wróblewska, Ewa Zalewska, Tomasz Zalewski, Wioleta Zawistowska

Absolwenci 2015:

Technikum: – Fajfer Damian, Fidler Norbert, Ginka Norbert, Karwowski Artur, Koszczuk Bartłomiej, Koszczuk Wojciech, Kowalewski Daniel, Łowczykowski Łukasz, Majewski Sylwester, Makowski Damian, Rutkowski Rafał, Sieniła Mateusz, Stępiński Przemysław, Szczepański Patryk, Węglicki Marcin, Żywno Jakub, Jaśkowski Michał, Kamianowska Paula, Kiełczewska Sylwia, Kowalczyk Klaudia, Krukowski Mateusz, Marczykowska Sylwia, Miller Elżbieta, Mioduszewski Daniel, Nieradko Magdalena, Pałasiewicz Dorota, Parchucik Patryk, Stelmaszyńska Magdalena, Tomczyk Paulina, Zalewski Kamil.

II Liceum Ogólnokształcące: – Bednarowicz Natalia, Borawska Paulina, Czyżewski Alan, Czyżewski Oskar, Dec Piotr, Fidyk Katarzyna, Jaczyńska Emilia, Jankowska Monika, Łakomiec Dominika, Maciorowska Natalia, Malinowska Justyna, Merska Karolina, Modzelewska Adrianna, Polakowski Piotr, Remfeld Łukasz, Romanowska Roberta, Romanowski Adrian, Safiejko Kamil, Sztachelski Artur, Truszkowska Magdalena, Turowska Marta, Wróblewska Martyna, Wysocka Ola, Zarzecki Kamil, Zyskowski Łukasz, Borzymowski Dawid, Bućko Edyta, Bućko Jolanta, Cebeliński Damian, Chwesiuk Jakub, Cybulska Kinga, Czaplicka Łucja, Duchnowska Klaudia, Groszyk Mateusz, Gutowski Kamil (2 poprawki), Lenkiewicz Kinga, Lipiński Sebastian, Niedźwiecka Patrycja, Obrycki Przemysław, Prostko Arkadiusz, Smolińska Katarzyna, Sokołowska Karolina, Sokołowska Sylwia, Stepnowski Marcin, Tarnacki Marcin (2 poprawki), Wiśniewski Mateusz, Zamojska Ewelina, Zawistowski Marcin, Zieliński Łukasz

Facebook